Świadczysz usługi prawne, ale tworzenie umów nie jest Twoją najlepszą stroną? A może po prostu nie masz wystarczającej liczby pracowników albo wystarczającej ilości czasu na konstruowanie dokumentów skrojonych na miarę swoich potrzeb? Jeżeli tak, to potrzebujesz skutecznego rozwiązania.

Dzięki Programowi Scripta:

• zaoszczędzisz cenny czas. Stworzenie najprostszej umowy może trwać nawet kilka godzin, tymczasem w Programie Scripta czekają na Ciebie setki gotowych wzorów dokumentów. Możesz z nich korzystać albo zbudować na ich bazie swój projekt dokumentu,
• zredukujesz koszt własnej działalności. Program Scripta działa jak asystent, któremu nie musisz płacić comiesięcznego wynagrodzenia,
• dobrze zainwestujesz pieniądze. Tylko pomyśl – cena jednego projektu dokumentu w przeliczeniu na całkowity koszt Programu Scripta wynosi mniej niż 4 złote.   

 
Naszą misją jest pomoc w świadczeniu usług najwyższej jakości, przy jednoczesnej redukcji kosztów. W szczególności chcemy wspierać pracę przedsiębiorców debiutujących na rynku.
dr Radosław Terlecki, CEO SCRIPTA

 

Program Scripta to nowoczesne narzędzie z dziedziny technologii prawniczej (legal tech), wspierające pracę prawnika lub przedsiębiorcy, stanowiące profesjonalną bazę projektów umów i innych dokumentów o charakterze prawnym. Zawiera ono starannie przygotowane wzory umów, jednostronnych oświadczeń woli, regulaminów, statutów osób prawnych itp.
Program Scripta zawiera projekty umów nazwanych i nienazwanych, w tym umów rzadko spotykanych w obrocie, takich jak np. umowa sprzedaży nieruchomości z klauzulą earnout, umowa know-how, umowa agencyjna z klauzulą del credere, umowa spółki cichej, umowa spółki z o.o. z klauzulą dotyczącą przymusowego umorzenia udziałów, porozumienie kompensacyjne, umowa o jurysdykcję krajową i wiele innych.
Nasze stale aktualizowane projekty dokumentów zostały podzielone na działy tematyczne, w tym Prawo zobowiązań, Prawo pracy, Prawo spadkowe, Prawo wekslowe, Umowy i inne dokumenty o charakterze procesowym, Umowy i statuty spółek handlowych i innych podmiotów prawa. Program Scripta zawiera wzory użyteczne zarówno dla osób fizycznych, jak i dla jednostek organizacyjnych. 
Program Scripta jest produktem stworzonym przez prawników znających najnowsze trendy w obszarze sporządzania dokumentów o charakterze prawnym. Każdy wzór opatrzony jest komentarzem w zakresie niezbędnym do zapoznania się z jego istotnymi elementami. 
Program Scripta to jakość niespotykana w innych tego typu produktach. Przekonaj się o wyróżniającej jakości Programu Scripta korzystając z darmowej wersji DEMO - bez zobowiązania do zawarcia umowy i bez konieczności podawania jakichkolwiek danych osobowych!

Licencję na korzystanie z Programu Scripta można nabyć składając zamówienie na tej stronie, albo w Sklepie PlanetaPrawo.pl. Zapraszamy!

Prosimy, zapoznaj się z naszym Regulaminem oraz Polityką prywatności

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X